Кошик
22 відгуків
Залиш відгук та отримай знижку на слідуюче замовленняКупуй тут!
Київ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380993726332
+380639711235
+380993726332
FroDecal - розробка, виробництво і продаж наклейок для інтер'єру
 • FroDecal
 • Поширені питання

Поширені питання

 • 9. Как происходит решение спорных ситуаций?

  Продукция, которой мы имеем радость заниматься, является индивидуальной. Что это означает - у нас нет складских запасов. Каждый ваш заказ мы делаем под вас и для вас в том цвете, размере и с той поверхностью, которую вы выбираете. По этому мы очень просим отнестись к заказу ответственно и предупредить нас заранее, если вдруг появилась причина отказаться от товара. Это наша душевная просьба ко всем нашим покупателям.

  Далее следуют варианты спорных ситуаций:

  • Заказы по индивидуальным макетам изготавливаются по 100% предоплате на счет и возврату/обмену не подлежат. Исключение, если на производстве была допущена ошибка. В этом случае мы всегда на стороне покупателя и исправляем свои ошибки за свой счет.
  • Покупатель вправе отказаться от товара надлежащего качества после его получения в течение 14 дней. Возврат товара надлежащего качества возможен в том случае, если товарный вид сохранился в целости и сохранности, т.е. наклейка не была использована и ее комплектация не была нарушена.
  • При получении Товара ненадлежащего качества Покупатель вправе потребовать замены некачественного Товара на качественный. Продавец, в случае обоснованных претензий на качество Товара, удовлетворяет требование Покупателя в течение десяти дней от даты предъявления Покупателем письменной претензии и электронных фотографий с изображением недостатков Товара по электронной почте fropaper@gmail.com или на вайбер +380993726332. Претензии необходимо предъявить не позже 14 дней после получения Покупателем Заказа в собственность. Основанием для возврата не является то, что наклейка не клеится на поверхность. Перед заказом рекомендуем обязательно протестировать поверхность.
  • Основанием для возврата Товара может стать отсутствие полной комплектации Заказа, разительное отличие цветов Товара от заявленных на Сайте, неправильный размер заказанного Товара. В этом случае вы можете потребовать возврата средств или замены на Товар с правильными спецификациями.
  • При отказе Покупателя от Товара надлежащего качества Продавец компенсирует ему денежную сумму, уплаченную за Товар, за вычетом суммы расходов, связанных с доставкой Товара Покупателю и вывозом Товара от Покупателя для доставки Продавцу.
  • При отказе Покупателя от Товара ненадлежащего качества Продавец компенсирует ему денежную сумму, уплаченную за Товар, включая сумму доставки Товара Покупателю и от Покупателя Продавцу при возврате.
 • 8. Як зняти наклейку?

  Найкраще для початку прогріти стікер по всій поверхню звичайним феном для волосся з відстані не більше 20-30 см. Це активізує клей і він стане більш поступливим. Після чого акуратно піддягніть кінчик наклейки і починайте знімати плівку під кутом в 45 градусів. Не поспішайте. При необхідності прогрівайте поверхню. Після того, як наклейка знята, протріть поверхню, прибираючи залишки клею, якщо в цьому є необхідність.
 • 7. Як замовити наклейку за своїм макету або дизайну?

  Докладно можна почитати цілу статтю на нашому сайті, але, якщо вам потрібна консультація у цьому питанні, просто напишіть нам на пошту fropaper@gmail.com або на Viber +380993726332. Для прорахунку знадобиться картинка (або макет у векторній графіці cdr., ai., eps.), розміри (Ширина Х Висота) в міліметрах.

  Термін виконання індивідуальних замовлень становить, як правило, від дня до семи. Все буде залежати від того, наскільки чітко буде сформульовано технічне завдання. У будь-якому випадку, ми від себе зробимо все, щоб ви скоріше отримали своє замовлення.

 • 6. Важко клеїти наклейки?

  Ні, клеїти наклейки не важко, але важливо враховувати кілька факторів:

  • Наклейки в маленьких розмірах з безліччю тонких деталей клеїти на рельєфні поверхні треба клеїти довго і старанно. Так як дрібні деталі потрібно буде поштучно ретельно накочують до поверхні.
  • Почніть монтаж з "проби пера". До кожного замовлення ми кладемо одну додаткову наклейку - це і подарунок і можливість повчитися перед наклеюванням основного замовлення. Як правило, це котик/чашка кави/напис/ластівки/собачка/хлопчик на місяці. Пробник ви знайдете на загальному аркуші з наклейками замовлення.

  • Монтаж поспіх і поганий настрій не любить. Все-таки прикраса інтер'єру це творчий процес.)) Він чекає від нас зосередженості. Ми б радили детально ознайомитися з інструкцією на самому початку, заготовити все необхідне заздалегідь (ножиці, м'яку ганчірочку, будь-яку пластикову картку, олівець) і тільки тоді приступати до обклеювання. Якщо наклейка велика (наприклад, дерево 1000х2000 мм), вам знадобиться допомога.
  • Наклеювання дерева займе у вас приблизно від години до двох. Наклеювання, приміром, котика розміром 300х500 мм - 10-15 хвилин.
 • 5. Що таке глянцевий / матовий поверхню у наклейок?

  У палітрі наших плівок 38 кольорів і кожен колір доступний у двох варіантах - глянцева або матова поверхня. Матова плівка не бликует, на ній не видно відбитки пальців. Глянцева плівка здається візуально яскравіше, блищить і на ній видно відбитки пальців.

 • 4. Які поверхні підходять для монтажу етикеток?

  Головна умова - поверхня повинна бути сухою, чистою, без пилу/іржі жирних плям, бажано рівна або з невеликим рельєфом. Коли ви проводите рукою по поверхні, на долоні не повинно залишатися слідів, частинок покриття.

  Пофарбовані стіни обов'язково прогрунтувати перед фарбуванням, а перед обклеюванням такої поверхні фарбі треба дати просохнути як мінімум 14 днів.

  Якщо залишилися сумніви, зв'яжіться з нами по вайберу +380993726332 і ми надішлемо безкоштовний зразок (ви сплачуєте тільки за послуги Нової пошти).

  Або ж можна провести тест в домашніх умовах за допомогою звичайного скотчу. Відріжте невелику смужку скотча і наклейте на тестовану поверхню. Гарненько пропрасуйте скотч рукою, накочувавши його. Дайте повисіти хвилин 20-30. Зніміть скотч. Якщо скотч не відпав, після відклеювання на поверхні не залишилося слідів фарби, шматочків шпалер або інших частинок, наклейки можна клеїти.

  Порада: наклейте шматочок скотчу десь у такому місці, де буде не дуже помітно, якщо тест пройде невдало - за диваном, ближче до підлоги, за шафою.


  На сьогоднішній день з'явилися шпалери і глянсова фарба для стін, на які буває дуже складно або навіть неможливо наклеїти стікер. Тому ми настійно рекомендуємо проводити тест зі скотчем або замовляти у нас пробний зразок.

 • 2. Что входит в заказ?

  В комплект заказа на наклейки (виниловые на стену, под мел или с имитацией пескоструйной обработки стекла/зеркала) входит - сама наклейка, тестовая наклейка (чтобы вы смогли потренироваться перед монтажом) и инструкция. Пакуем наклейки в крафт-бумагу и стрейч пленку для защиты от влаги.

  В комплект заказа на 3д бабочки входят сами бабочки и полоски двустороннего скотча. Пакуем бабочки в картонный конверт или коробочку. 

 • 3. Наклейка приезжает в том виде, в котором изображена на сайте?

  Не всегда.

  Первый важный момент это то, что ширина нашего материала 970 мм, соответственно макеты наклеек мы вынуждены подгонять под материал.

  Есть и второй момент - удешевление стоимости. Если выкладывать рисунок компактно, то цена готового изделия значительно снизится.

  Третий момент - удобство. Куда комфортнее клеить большие рисунки частями. Отличный тому пример, наша наклейка Веточки с птицами. Размер рисунка в собранном состоянии 2000x1000 мм, клиенту приезжает эта наклейка выложенная на отрезок материала 1000х1050 мм. В комплекте помимо стандартной инструкции будет лежать еще цветовая схема, чтобы было проще разобраться, где какая веточка. 

 • 1. З чого зроблені наші вироби?

  Вінілові інтер'єрні наклейки виробника Фродекаль виготовляються з німецької плівки ORACAL 641 - м'якою ПВХ-плівки товщиною 0,075 мм з клейовим шаром. Мінімальна температура приклеювання плівки +10 °С, максимальна температура використання +80°С. Термін служби наклейки всередині приміщення при правильному догляді 5 років і більше.

  Наклейки з імітацією піскоструминної обробки скла/дзеркала виготовляють з тієї ж німецької плівки ORACAL 640 серії. Товщина плівки 0,08 мм, клейовий шар. Діапазон температурної стійкості від -40 до 80 С. Рекомендована температура наклеювання не нижче +10°C. При використанні всередині приміщень терміни експлуатації від 5 років.

  Метелики 3д виготовляються з італійського картону марки Fabriano. Щільність картону 200 г/м2. В комплекті до метеликів обов'язково йде клейкий двосторонній скотч для кріплення метеликів до поверхні.