Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
22 відгуків
Залиш відгук та отримай знижку на слідуюче замовленняКупуй тут!
Київ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380993726332
+380639711235
+380993726332

FroDecal - розробка, виробництво і продаж наклейок для інтер'єру

Групи товарів та послуг

FroDecal - розробка, виробництво і продаж наклейок для інтер'єру

В Інтернет-магазині наклейок FroDecal не тільки продають, а й розробляють, підбирають і виготовляють наклейки для декору будинків, квартир, кав'ярень, салонів краси і т.д .. Хоч нашому сайту трохи більше двох років, інтер'єрними наклейками ми займаємося вже більше восьми років і ця тема в наших очах себе не вичерпала, а, скоріше, ще більше виросла.

У вінілових наклейках приваблює можливість оживити буквально будь-яке зображення, перенісши його на стіну / скло / плитку / меблі. У житті кожної людини є багато дорогих йому символів: це може бути текст, значок, герой мультфільму, дерево з фотографіями близьких... Що завгодно!

Зараз існує мода на тату для тіла, а інтер'єрні наклейки - це тату для поверхонь. Ваші символи можуть ожити в інтер'єрі офісу, квартири, дитячого простору.

Сфера застосування наклейок дуже широка. На даний момент в асортименті зроблений акцент:

 • інтер'єрні наклейки - куди завгодно і майже на що завгодно. Тематика будь-яка - тварини, природа, текст, кава, карти, країни, силуети;
 • 3д декор - ажурні метелики, вирізані з картону плоттером. Вони кріпляться на поверхні за допомогою двостороннього скотча.

Купуючи у нас наклейки, розраховуйте на:

 • термін виготовлення 2-3 робочих дня (сб-нд вихідні);
 • можливість повернення протягом 14 днів після здійснення покупки;
 • заміну товару, якщо він не влаштував по кольорах, розмірам і т.д .;
 • гнучкий підхід до кожного клієнта (ми приймаємо індивідуальні замовлення).

Відправляємо наклейки Новою поштою (з оплатою при отриманні або з оплатою на карту).

______________________________

В Интернет-магазине наклеек FroDecal не только продают, но и разрабатывают, подбирают и изготавливают наклейки для декора домов, квартир, кофеен, салонов красоты и т.д.. Хоть нашему сайту чуть более двух лет, интерьерными наклейками я занимаюсь уже более восьми лет и эта тема в моих глазах себя не исчерпала, а, скорее, еще более разрослась. 

В виниловых наклейках меня привлекает возможность оживить буквально любое изображение, перенеся его на стену/стекло/плитку/мебель. В жизни каждого человека присутствует много дорогих ему символов: это может быть некая надпись, значок, герой мультфильма, дерево с фотографиями близких, что угодно! 

Как сейчас существует мода на тату для тела, так интерьерные наклейки - это тату для поверхностей. Ваши символы могут ожить в интерьере офиса, квартиры, детского пространства.

Сфера применения наклеек очень широка. На данный момент в ассортименте сделан упор:

 • интерьерные наклейки - куда угодно и почти на что угодно. Тематика любая - животные, природа, текст, кофе, карты, страны, силуэты;
 • 3д декор - ажурные бабочки, вырезанные из картона плоттером. Они крепятся на поверхности с помощью двустороннего скотча.  

Приобретая у нас наклейки, рассчитывайте на:

 • срок изготовления 2-3 рабочих дня (сб-вс выходные);
 • возможность возврата в течении 14 дней после совершения покупки;
 • замену товара, если он не устроил по цветовой гамме, размерам и т.д.;
 • гибкий подход к каждому клиенту (мы принимаем индивидуальные заказы).

Мы отправляем наклейки Новой (наложенный платеж или оплата на карту) и Укр почтами (только по 100% предоплате).